miércoles, 14 de marzo de 2018

Apirilak, 27 ostirala / Viernes, 27 de Abril
Aulesti
Nahia eta Neo

Apirilak, 26 osteguna / Jueves, 26 de Abril
Etxebarri
Hala Bazan

Apirilak, 24 asteartea / Martes, 24 de Abril
Kanpezuko IPI
Pribatua

Apirilak, 23 astelehena / Lunes, 23 de Abril
Emilia Zuza Ikastetxea Santurtzi
Pribatua

Apirilak, 22 igandea / Domingo, 22 de Abril
Gasteizko Abendaño Ikastolan
17:00

Apirilak, 19 osteguna / Jueves, 19 de Abril
Gabriel Celaya Ikastetxea Portugalete
Pribatua

Apirilak, 17 asteartea / Martes, 17 de Abril
Pagasarribide Ikastetxea Bilbo
Pribatua

Apirilak, 16 astelehena / Lunes, 16 de Abril
Karmelo ikastola IPI Bilbo
Pribatua

Apirilak, 13 ostirala / Viernes, 13 de Abril
Begoña Andra Mari Salesianas Barakaldo
Pribatua

Apirilak, 12 osteguna / Jueves, 12 de Abril
San Viator Ikastetxea Vitoria-Gasteiz
Pribatua

Apirilak, 10 asteartea / Martes, 10 de Abril
Ruperto Medina Ikastetxea Portugalete
Pribatua

Apirilak, 6 ostirala / Viernes, 6 de Abril
Ibarra
Rosa in Storyland

Martxoak, 22 osteguna / Jueves, 22 de Marzo
Askartza Clartet Ikastetxea Leioa
Pribatua

Martxoak, 21 asteazkena / Miércoles, 21 de Marzo
Askartza Clartet Ikastetxea Leioa
Pribatua

Martxoak, 20 asteartea / Martes, 20 de Marzo
Fabian Legorburu Ikastetxea Laudio
Pribatua

Martxoak, 19 astelehena / Lunes, 19 de Marzo
Askartza Clartet Ikastetxea Leioa
Pribatua





viernes, 23 de febrero de 2018

2018


Ostirala, martxoak 16 / Viernes, 16 de Marzo
Irun
9:15 / 10:15
Etxean Goxo (Pribatua)

Larunbata, martxoak 10 / Sábado, 10 de Marzo
Balmaseda
17:00
Hala Bazan

Osteguna, martxoak 1/ Jueves, 1 de Marzo
Leioa Auditorium
9.30 / 10:40
Pribatua

Igandea, otsailak 25 / Domingo, 25 de Febrero
Astigarraga
17:00
Nahia eta Neo

Larunbata, otsailak 24 / Sábado, 24 de Febrero
CC Cruces
18:00
Nahia eta Neo

Larunbata, otsailak 17 / Sábado, 17 de Febrero
Cuenca
12:30 / 18:00

Hogar Dulce Hogar

Ostirala, otsailak 9 / Viernes, 9 de Febrero
Getxo Fonoteka Andrés Isasi
18:00
Hiru Lumak

Asteazkena, otsailak 7 / Miércoles, 7 de Febrero
Arratzu
(Pribatua)

Ostirala, otsailak 2 / Viernes, 2 de Febrero
Muskiz San Juan Bautista Ikastetxea
(Pribatua)

Asteartea, urtarrilak 30 / Martes, 30 de Enero
Hondarribia
Beti Lagun (Pribatua)

Ostirala, urtarrilak 26 / Viernes, 26 de Enero
Bilbo
Beti Lagun (Pribatua)

Osteguna, urtarrilak, 25 / Jueves, 25 de Enero
Getxo
(Pribatua)

Asteartea, urtarrilak 23  / Martes, 23 de Enero
Alonsotegi
Pribatua

Osteguna, urtarrilak 18 / Jueves, 18 de Enero
Bilbo
Pribatua

Astelehena, urtarrilak 15 / Lunes, 15 de Enero
Bilboko Maristas Ikastetxea
Pribatua

Ostirala, urtarrilak 12 / Viernes, 12 de Enero
Donostia El Antiguo / San Sebastián
17:30
Etxean Goxo

Ostirala, urtarrilak 5 / Viernes, 5 de Enero
Orkoien
Goizez / Mañana
Nahia eta Neo / Nahia y Neo

Osteguna, urtarrilak 4 / Jueves, 4 de Enero
Etxebarria
18:00

Asteartea, urtarrilak 2 / Martes, 2 de Enero
Arratzu
18:00
Nahia eta Neo 



miércoles, 22 de noviembre de 2017

martes, 26 de septiembre de 2017

Agenda

Ostirala, urriak 6 / Viernes, 6 de Octubre
Lezo (Gezala aretoa)
17:30
Nahia eta Neo

Asteazkena, urriak 18 / Miércoles, 18 de Octubre
Arrigorriaga (Lonbo Aretoa)
10:30
Etxean Goxo

Ostirala, urriak 20 / Viernes, 20 de Octubre
Sarriguren ( Oihanburu Gela) 
17:00
Etxean Goxo

Asteartea, urriak 24 / Martes, 24 de Octubre
Beasain ( liburutegia)
Arratsaldez
Hiru Lumak

Ostirala, urriak 31 / Viernes, 31 de Octubre
Amurrio
18:00
Hiru Lumak

Igandea, azaroak 5 / Domingo, 5 de Noviembre
Berango Antzokia
18:00
Nahia eta Neo 

Ostirala, azaroak 10 / Viernes, 10 de Noviembre
Gorliz (Ikastetxea) Pribatua
11:30


Igandea, azaroak 12 / Domingo, 12 de Noviembre
Bilbo (Azkuna Zentroa)
17:30
Elefante Bitxia

Igandea, azaroak 19 / Domingo, 19 de Noviembre
Menoio
17:00
Hiru Lumak

Astelehena, azaroak 20 /Lunes, 20 de Noviembre
Asteartea, azaroak 21 / Martes, 21 de Noviembre
Asteazkena, azaroak 22/ Miércoles, 22 de Noviembre
Hendaia -28. Txotxongilo Egunak - Festival
9:30
Nahia eta Neo

Ostirala, abenduak 1 / Viernes, 1 de Diciembre
Bilbao (Arangoiti Ikastetxea) Pribatua
10:00
...
Durango (Sagrado Corazón Ikastetxea) Pribatua
15:30

Igandea, abenduak 3 / Domingo, 3 de Diciembre
Vitoria-Gasteiz (Salburua)
18:00
Nahia eta Neo

Asteartea, abenduak 5 / Martes, 5 de Diciembre
Ermua Anaitasuna Ikastetxea (Pribatua)

Asteazkena, abenduak 6 / Miércoles, 6 de Diciembre
Laguardia
Goizez
Hiru Lumak

Igandea, abenduak 17 / Domingo, 17 de Diciembre
Vitoria-Gasteiz ( Lopez de Gereñu Ikastetxea)
17:00
Hiru Lumak

Ostirala, abenduak 22 / Viernes, 22 de Diciembre
Iurreta ( Ibarretxe Kultur-etxea) (Pribatua)
10:00
Beti Lagun









jueves, 2 de febrero de 2017

2017

 2017
---Maiatzak- Mayo---
Maiatzak, 5 - Mayo
BARAÑAINgo Nazioarteko Jaialdia
Festival de Títeres de Barañain (Navarra)
" Nahia eta Neo " 


---Apirilak- Abril---
APIRILAK, 14 - Abril
BILBO 12.30
Azkuna Zentroan " Etxean Goxo "


--- Martxoak - Marzo ---



Martxoak 1 - Marzo
ZUBIRI (Navarra)  18.00
Rosa Martínez & Lagunak ..." Nahia eta Neo "
---
Martxoak 18 - Marzo

GORLIZ  

Teresianas Aretoa 18.30

Rosa Martínez & Lagunak ..." Nahia eta Neo "

----

Martxoak 25 - Marzo

VITORIA-GASTEIZ 

Centro Cívico Lakua 18:00 ??

Rosa Martínez &Lagunak ..." Etxean Goxo "

------ Otsailak - Febrero-----


Otsailak 4 - Febrero

DONOSTIA

Intxaurrondoko Larrotxene Kultur Etxea  17.30

Rosa Martínez & Lagunak ..." Nahia eta Neo "
----

Otsailak 19 - Febrero

URRETXU

Labeaga Aretoa  17.00

Rosa Martínez & Lagunak ..." Nahia eta Neo "